Najlepsze smartwatche 2020 – jaki wybrać?

Najlepsze smartwatche 2020 – jaki wybrać?

Smartwatche to urządzenia, które cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Te niepozorne zegarki, to prawdziwa gratka dla miłośników technologi oraz nowinek z branży elektronicznej. Mimo swoich niewielkich rozmiarów smartwatch jest w stanie pomieścić mnóstwo funkcji, które mogą ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Mowa tu nie tylko o pokazywaniu godziny, ale także mierzeniu tętna, dostęp do internetu, a nawet aparacie. Wszystkie niezbędne funkcjonalności mamy dosłownie pod ręką (a właściwe na ręce) i możemy skorzystać z nich w dowolnym momencie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na taki zakup. Najlepsze modele mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych, ale jest to inwestycja warta swojej ceny. Na jaki model inteligentnego zegarka warto postawić w roku 2020? Podpowiadamy.

Ranking – najlepsze smartwatche

Najlepsze smartwatche 2020 roku, to przede wszystkim połączenie designu oraz technologi. Nie brakuje w nich wielu przydatnych funkcji, a ich parametry znacząco przekraczają te, które mogliśmy podziwiać jeszcze kilka lat temu, gdy produkt dopiero wchodził na rynek. Warto zainwestować w to urządzenie większą kwotę, aby nie tracić czasu na buble oraz urządzenia słabej jakości. Osobiście polecamy:

Apple Watch Series 5

Miłośnicy Apple z pewnością będą zachwyceni pierwszą pozycją w naszym rankingu. Apple Watch Series 5 to bowiem obecnie jeden z najlepszych zegarków na rynku i bije na głowę konkurencję. Oprogramowanie od Apple zasługuje na pochwałę, a funkcjonalności mogą przekonać nawet przeciwników tej firmy. Smartwatch wyposażony jest w możliwość wykonywania połączeń czy też przeglądania wiadomości oraz e-maili. Działa bardzo szybko i nie ma w tym przypadku mowy o zawieszaniu. Design jest przyjemny dla oka i będzie pasował do praktycznie każdej stylizacji. Wewnątrz urządzenia nie zabrakło także GPS-a, funkcji mierzenia tętna czy trybów, które mierzą efektywność ćwiczeń. Smartwatch jest wodoodporny, więc można z niego korzystać również na basenie.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Przygotowaliśmy także propozycje dla miłośników Samsunga oraz Androida. Jego cena jest niższa niż konkurenta z logiem jabłka, jednak niewiele odstaje funkcjonalnością od swojego konkurenta. Jego design jest elegancki i spodoba się fanom klasycznych rozwiązań. Posiada mnóstwo czujników i sensorów, nie brakuje GPS-a, pulsometru, a nawet barometru. Jest to świetny kompan do ćwiczeń oraz codziennego życia.

Więcej o najlepszych inteligentnych zegarkach przeczytasz na stronie https://techpolska.pl/najlepsze-smartwatche-2020/.

Dodaj komentarz