Jak wybrać ozoby do ślubnej kreacji?

Jak wybrać ozoby do ślubnej kreacji?

Gdy zbliża się dzień ślubu, jesteśmy w trakcie załatwiania wszelkich spraw, dopinania wszystkiego na tak zwany „ostatni guzik”, żeby ślub był niezapomnianą chwilą. Cały ten dzień pozostaje w naszych wspomnieniach, na fotkach, filmach. Jednak jest coś co sprawia, że pamiętamy o nim szczególnie, dzięki obrączkom, które nakładamy w dniu ślubu, wypowiadając sobie obietnice przed ołtarzem, czy w urzędzie cywilnym i nosimy je każdego następnego dnia. O tym, że wszystko musi wypaść tego dnia idealnie, nie trzeba mówić.

Suknia, frak, uroczystość, wesele – tego dnia posiadają swój dzień na wytworzenie niepowtarzalnej atmosfery, którą będziemy wspominać przez kolejne lata. Biżuteria ślubna, jednak zostanie z nami od tego dnia na lata, warto przeto dobrze przemyśleć dobór należytych obrączek, bo one będą z nami każdego dnia. Poza kolorystyką i stylem, które wybieramy według naszego gustu, pozostanie jeszcze jedna, warta rozważania materia. Chodzi o to jak wygląda nasza codzienność, czym się zajmujemy i z jakimi warunkami będzie się musiała zmierzyć obrączka.

Na na ten wyjątkowy moment, wybieramy wyjątkową biżuterię. Oddaj się radości przed ślubem i załóż wszystkie ozdoby ślubne, jakie chciałabyś zobaczyć na sobie . Apart – obrączki ślubne specjalnie dla Ciebie.

Jeśli wykonujemy prace biurową i rzadko pracujemy fizycznie, to możemy sobie pozwolić na każdy typ obrączek. Natomiast, jeżeli Pan młody jest na przykład mechanikiem samochodowym a Pani młoda kocha robotę w ogródku, mimo zabezpieczeń, jakie się stosuje obrączka jest narażona na szybsze zużycie. W takich sytuacjach warto pomyśleć o wyborze twardszego materiału z którego będą wykonane obrączki, aby przedłużyć ich żywotność, czyli z nieco niższej próby złota. Sytuacja wydaje się jasna, jednakże prosto ją opuścić nie mając w tej kwestii doświadczenia. Dobry doradca w salonie jubilerskim z pewnością zwróci na to uwagę, podczas kompletowania zakupu ozdób ślubnych.

Dodaj komentarz