Wypadek samochody a ubezepieczenie

Mam nadzieję, że nie będziesz uczestniczył w wypadku samochodowym, jednak jeśli już do niego dojdzie musisz złożyć roszczenie ubezpieczeniowe. Nawet najbardziej ostrożny i wykwalifikowany kierowca można łatwo znaleźć się w samym środku katastrofy. Czy wiesz, co zrobić w takiej sytuacji? Wiedząc o tym, co zrobić po wypadku samochodowym możesz pomóc ubezpieczenie twierdzi proces łatwiej i płynniej tak, że jesteś z powrotem na drogę szybciej.
Jeśli uczestniczyłeś w  wypadku samochodowym:

1. Staraj się zachować spokój, zatrzymać pojazd i sprawdzić, czy urazów. Życia i zdrowia Ciebie, Twoich pasażerów i inne osoby uczestniczące w wypadku jest o wiele ważniejsze niż samego pojazdu.

2. Jeśli to konieczne, wezwać policję i niech wiedzą, wypadku, lokalizacji, ile osób jest zaangażowanych, czy są urazy i rodzaje obrażeń.

3. Możesz chcieć podjąć odpowiednie kroki, aby chronić siebie i swój pojazd, przed dalszym uszkodzeniem. W miarę możliwości i prawnych, przenieść aut na poboczu i włączyć swoje zagrożenia, jak tylko jest to bezpieczne. Jeśli rakiety, możesz z nich korzystać, aby ostrzec nadjeżdżające pojazdy i, aby uniknąć dodatkowych awarii.

4. Biorąc wiele notatek jest dobra praktyka, jak:

• data, godzina i miejsce wypadku
• w jaki sposób doszło do wypadku – czasem rysunek jest wart tysiąca słów, a może pomóc wzmocnić, co już zauważył
• rodzaj i miejsce uszkodzenia samochodu
• rodzaj i miejsce uszkodzenia innych samochodów lub mienie
• nazwy, adresy i informacje kontaktowe wszystkich kierowców i pasażerów uczestniczących w wypadku
• Sterownik Numery licencji i wszystkie informacje w sprawie licencji
• identyfikacja ubezpieczeniowe w tym nazwy firmy ubezpieczeniowej i numer polityki
• nazwy, adresy i informacje kontaktowe świadków
• nazwy i numery, odznaka policjantów lub innych pierwszych personelu reagowania

(Możliwość robienia notatek jest ważna tak trzymać długopis i notes w schowku, tak na wszelki wypadek.)

5. Możesz zwrócić się do funkcjonariusza policji, kiedy i gdzie można uzyskać kopię raportu z wypadku. Jest duża szansa, trzeba go w momencie składania wniosku ubezpieczeniowego na ubezpieczyciela.

6. Jest to zwykle dobry pomysł, aby zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej i od razu zgłosić wypadek, bo wcześniej wiedzą o katastrofie szybciej mogą zacząć pracować, aby rozwiązać roszczenia ubezpieczeniowego. Jak dobrze, że będą w stanie wyjaśnić następne kroki, jak, gdzie, aby mieć samochód odholowany, jeśli to konieczne i zorganizować dla regulatora do wyjścia i oceny szkód, zanim wszystkie naprawy są wykonywane.

7. Istnieje kilka zakazów może warto rozważyć, jak nie dyskutować limitów finansowych ubezpieczenie auto i uniknąć dyskusji na temat odpowiedzialności za wypadek lub okoliczności wypadku z nikim innym niż policji lub przedstawiciela producenta firma ubezpieczeniowa.

Wypadki samochodowe podjąć znaczące piętno na wszystkich zaangażowanych. Ale, jeśli będziesz spokojny, należy bezpieczeństwie priorytet i zastosujemy się do powyższych wskazówek, można uzyskać poprzez gehennę bycia w wypadku i składania roszczeń ubezpieczeniowych.

Dodaj komentarz