Kredyt hipoteczny w mBank – najważniejsze informacje

Życie w pandemii koronawirusa pokazało nam jak ważne jest posiadanie własnego domu z ogrodem, w którym możemy schronić się przed tą dziwną codziennością. Niestety, na zakup wymarzonej nieruchomości, nie każdy z nas może sobie pozwolić. Alternatywą jest zatem kredyt hipoteczny, który umożliwia pozyskanie niezbędnych środków finansowych na realizację tego marzenia.

mBank i jego oferta kredytu hipotecznego

W związku z trwającą pandemią koronawirusa rynek bankowości odnotował trzykrotne obniżenie głównych stóp procentowych w Polsce. Przez ten problem część z banków zdecydowała się na wprowadzenie promocji dotyczących kredytów hipotecznych. Wśród banków, które zdecydowały się na taki krok znalazł się także mBank. Bank ten umożliwia również zaciągnięcie niezbędnego kredytu nawet bez wychodzenia z domu. Konieczne jest jednak tradycyjne podpisanie umowy z bankiem w jego siedzibie. To jednak my sami wybieramy instytucję, w której chcemy dokonać tej czynności.

Oferta kredytu hipotecznego w mBanku jest jedną z najpopularniejszych ofert kredytu na zakup nieruchomości. Uzyskane w ten sposób środki możemy także przeznaczyć na dowolny cel związany z nieruchomością. Kredyt hipoteczny, oferowany przez mBank, możemy zaciągnąć nawet na trzy dekady. Jeżeli zaś chodzi o górną granicę kredytowania to jest ona zależna od indywidualnej oceny zdolności klienta.

Dostępne waluty, w których możemy zaciągnąć taki długoterminowy kredyt to nie tylko polska złotówka. Kredyt hipoteczny w mBanku możemy również uzyskać w amerykańskich dolarach, funcie brytyjskim oraz w euro. Co ważne, spłata takiego zadłużenia może zostać spłacona w równych ratach bądź malejących. W przypadku drugiej opcji, wysokość raty jest uzależniona od kwoty udzielonego kredytu, okresu kredytowania, a także oprocentowania.

Alternatywa dla osób nie ogarniających rynku bankowego

Podjęcie decyzji odnośnie wyboru oferty kredytu hipotecznego nie jest łatwe. Wynika to z braku zainteresowania obszarem bankowości, o którym przypominamy sobie dopiero w momencie, gdy potrzebujemy finansowej pomocy. Zamiast więc tracić swój cenny czas i niepotrzebnie się denerwować, warto jest skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Niezbędną pomoc otrzymasz np. dzięki ekspertowi ds. finansów z Multikredyt.pl. Dzięki pomocy takiego specjalisty znalezienie korzystnej oferty kredytu hipotecznego nie będzie aż tak trudne. Po wysłuchaniu Twoich potrzeb i oczekiwań względem tak ważnej pożyczki, ekspert znajdzie taki kredyt, na którym nie przepłacisz.

Dodaj komentarz