Wypożyczalnia samochodów w Katowicach? Wynajmij auto z BEEP!

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach? Wynajmij auto z BEEP!

Możliwości współczesnej komunikacji pozwalają na szybkie i wygodne podróżowanie. W zaledwie kilkadziesiąt minut możesz pokonać samolotem odległości wynoszące nawet kilkaset kilometrów. Korzystając z przelotów znad morza, czy centralnej części kraju, w stronę Katowic warto zawczasu pomyśleć o transporcie na terenie docelowego miasta oraz jego okolicy. Najwygodniej będzie Ci wypożyczyć samochód, dzięki któremu zyskasz niezależność.

Gdzie warto wypożyczyć samochód w Katowicach?

Katowice to wielkie miasto oferujące podróżującym możliwość wygodnej przesiadki w samolot lecący do innego kraju, czy regionu Polski. Okolica miasta ma także do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji turystycznych i popularnych miejsc – choćby położony około 80 km dalej Kraków, czy Częstochowa. Decydując się na podróż w okolice Katowic, warto zawczasu zaplanować podróż i rozważyć opcję wypożyczenia samochodu.

Z uwagi na wygodę i niezależność posiadanie auta na wyłączność to najlepsza opcja na zwiedzanie Katowic oraz jego bliższych i dalszych okolicy. Aby cieszyć się szybkością ogarnięcia auta na wakacyjny wyjazd, warto postawić na wypożyczalnie online, która pozwala zarezerwować auto bez konieczności osobistego stawienia się na miejsce. Naszym zdaniem na uwagę zasługuje BEEP.rent https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-katowice/, którą cechuje minimum wymaganych formalności, wpływające na łatwość wykonania rezerwacji.

Spośród dostępnych w Katowicach wypożyczalni samochodów, BEEP.rent wyróżnia coś jeszcze. Jest to firma działająca na zasadzie tzw. carsharingu peer-to-peer, czyli wynajmowaniu aut należących do mieszkańców m.in. Katowic. Właściciel auta udostępnia je na uzgodniony czas, dzięki czemu może zarobić, a Ty zyskujesz wygodny środek transportu po mieście oraz okolicy. Rozwiązanie jest przyjazne dla środowiska, ponieważ pozwala ograniczyć liczbę samochodów w mieście oraz zwolnić zajęte miejsca parkingowe od samochodów, które przez większość czasu nie są używane.

Jak wynająć auto od BEEP.rent?

Aby wynająć auto od BEEP.rent, wystarczy odwiedzić stronę wypożyczalni, wskazać miasto, w którym chcesz odebrać auto oraz termin. Kolejny krok to wybór auta – możesz podejrzeć parametry każdego samochodu i samodzielnie zadecydować o limicie kilometrów na czas wynajmu. Zapoznaj się z zasadami wypożyczenia auta oraz kosztami i przejdź do rejestracji. Wypełnij dane osobowe – w tym celu przygotuj dowód osobisty oraz prawo jazdy kierowcy. Po zatwierdzeniu przygotuj się na opłatę za rezerwację. Część kosztów możesz zapłacić dopiero przy odbiorze auta u opiekuna BEEP.rent. I to tyle – ostatnie co Ci pozostaje to zjawienie się punktualnie w umówionym miejscu w celu odbioru auta.

 

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz