Program medyczny, czyli nowe rozwiązania technologiczne dla twojej placówki

Program medyczny, czyli nowe rozwiązania technologiczne dla twojej placówki

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że osoba, która potrzebuje opieki medycznej, w pierwszej kolejności poszukuje dobrego specjalisty w Internecie. Oczywiście, korzystamy także z rekomendacji naszej rodziny i przyjaciół. Niemniej ważne są jednak opinie pacjentów zamieszczone w sieci oraz wygląd strony internetowej danej placówki. Zwracamy także uwagę na możliwość rezerwacji wizyty online. Jeśli prowadzisz własny ośrodek, program medyczny jest tym, czego potrzebujesz do jego rozwoju.

Co umożliwia program medyczny?

Program medyczny to rodzaj specjalnej aplikacji, która umożliwia bezpieczne przechowywanie niezbędnej dokumentacji, wyników pacjentów i terminarza spotkań w jednym miejscu. Oprogramowanie powstało z myślą o ulepszeniu organizacji pracy w placówkach medycznych. Korzystanie z najnowszych technologicznych rozwiązań pomaga także pozyskać nowych klientów. Pamiętaj, że branża medyczna pod tym względem funkcjonuje dokładnie tak, jak każda inna – twój gabinet i specjaliści potrzebują dobrej reklamy, organizacji i komfortowych warunków pracy. A ty chcesz osiągać jak największe zyski, stale się rozwijać i pomagać pacjentom najlepiej, jak to możliwe. Bez wątpienia warto zatem zaoferować swoim odbiorcom i pracownikom udogodnienia, takie jak:

  • udostępnienie gotowych szablonów niezbędnych dokumentów
  • zgromadzenie dokumentacji i danych, zgodnie z zasadami RODO, w jednym miejscu
  • terminarz wizyt online
  • możliwość wystawienia i otrzymania e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia
  • bezpieczeństwo danych i sporządzonych podczas wywiadu lekarskiego notatek (szyfrowanie, weryfikacja, tworzenie kopii zapasowych)
  • dostęp do narzędzi pracy na urządzeniach mobilnych
  • księga przyjęć i historia pacjentów online
  • ankiety medyczne
  • dostęp do bazy leków.

Zastanawiasz się, jak to zrobić? To proste! Wybierz aplikację medyczną Proassist, która oferuje użytkownikom wszystkie wymienione funkcje. Korzystając z niej, oszczędzasz czas, który jako właściciel możesz przeznaczyć na rozwój firmy, jako specjalista – na kontakt z pacjentem lub odpoczynek, a jako osoba wymagająca opieki lekarskiej – na zadbanie o swoje zdrowie.

Współpraca z firmą Proassist

Proassist to jednak coś więcej niż program medyczny. To także porady dotyczące organizacji pracy i marketingu medycznego w formie podcastu, artykułów blogowych i ebooków. Przedstawiciele firmy oferują swoją pomoc we wdrożeniu oprogramowania w twojej placówce, a także bezpłatną prezentację jego możliwości.

Dodaj komentarz