Sprzątanie klatek Wrocław – komu warto zlecić to zadanie?

Klatki schodowe w blokach, biurowcach, czy innych budynkach to miejsca wspólnego użytku, które są szczególnie narażone na częstą eksploatację. Każdego dnia używa ich wiele osób, przez co miejsca te podatne są na niszczenie. Z uwagi na ich funkcję znacznie częściej powstaje w nich bałagan, a co za tym idzie, wymagają regularnych prac porządkowych. Zlecając sprzątanie klatek Wrocław profesjonalnej i doświadczonej firmie, możesz zyskać pewność, że schody w bloku lub biurowcu, czy inny budynku będą lśnić czystością. Dlaczego warto skorzystać z takich usług? Odpowiadamy!

Profesjonalne sprzątanie klatek Wrocław – dlaczego warto?

Dawniej, w niektórych blokach panowała zasada, że za porządek na klatce schodowej, a więc wspólnej przestrzeni, odpowiadają mieszkańcy. Aby było jednak sprawiedliwie, ustalono dyżury dotyczące tego, kto i kiedy dba o czystość na klatce schodowej. Na szczęście czasy te minęły i obecnie tego typu prace wspólnota mieszkaniowa powierza wykwalifikowanej firmie, której pracownicy odpowiadają za czystość klatek.

Korzystanie z usług sprzątającej firmy to niewątpliwa wygoda. Jej efektem jest czysta i odpowiednio zadbana klatka schodowa. Dbanie o przestrzeń utrzymuje ją w dobrym stanie na dłużej, dzięki czemu mieszkańcom żyje się przyjemniej, a sam budynek wygląda po prostu lepiej.

Komu zlecić prace porządkowe na klatce schodowej?

Na rynku działa wiele firm, które świadczą usługi porządkowe w budynkach o różnym przeznaczeniu. Różnią się one pomiędzy sobą nie tylko ceną, czy jakością wykonywanych usług, ale również zakresem wykonywanych prac. Duży wybór tworzy zatem trudność związaną z wyborem odpowiedniej firmy.

Jeżeli chodzi o sprzątanie biur we Wrocławiu oraz okolicznych miejscowościach, warto prace te zlecić firmie Cleanhub. Jest to profesjonalna (nie tylko z nazwy) firma sprzątająca, która dba o porządek w różnych miejscach. Doświadczeni i przeszkoleni pracownicy dokładnie sprzątają klatki schodowe, powierzchnie biurowe, magazynowe, oraz hale przemysłowe. Zadania te realizują przy zachowaniu zasad BHP względem maszyn i sprzętu na linii produkcyjnej. Firma zajmuje się także pracami porządkowymi w galeriach handlowych i w obrębie całych osiedli mieszkaniowych – w tym również zielonej przestrzeni.

Pracownicy Cleanhub zajmą się m.in.: sprzątaniem schodów, myciem podłóg oraz okien, czyszczeniem klamek oraz drzwi i poręczy. Zlecone prace porządkowe dotyczyć będą również dokładnego czyszczenia elementów dekoracyjnych i całego wyposażenia wspólnych przestrzeni. Zakres świadczonych usług zostaje przy tym zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Firmie można przy tym zlecić dezynfekowanie powierzchni wspólnych.

Dodaj komentarz