Uniwersalne kupony upominkowe

Uniwersalne kupony upominkowe

Wręczenie komuś kuponu upominkowego to świetny pomysł na prezent lub praktyczną premię. Problem w tym, że zawsze istnieje ryzyko, że wybrany kupon będzie można zrealizować w sklepie, w którym obdarowana osoba nie znajdzie dla siebie niczego ciekawego. Co zatem zrobić, aby uniknąć takich kłopotliwych sytuacji? Warto postawić na uniwersalne bony i kupony, które można zrealizować na terenie całej Polski.

  1. Dlaczego warto zamówić kupon upominkowy?
  2. W jaki sposób można kupić karty podarunkowe?
  3. Gdzie może zostać zrealizowana karta upominkowa Sodexo?

Karty podarunkowe Sodexo to idealny prezent, nawet jeżeli nie wiesz, czego szukasz. Bony możesz przesłać w wersji elektronicznej, co ułatwi obdarowanym osobom wykorzystanie kart podarunkowych.

Dlaczego warto zamówić kupon upominkowy?

Zamawiając kartę upominkową dla pracowników, pracodawca może liczyć na łatwe zaksięgowanie takiego kosztu, ponieważ będzie to tylko jedna płatność. Karty są szybko dostarczane, więc nawet jeżeli zamówi się voucher na ostatnią chwilę, to powinien dotrzeć na czas. Dzięki temu, że karty przyjmowane są w kilkudziesięciu tysiącach różnych punktów, pracownicy zawsze są z nich zadowoleni. Jednocześnie nie ma ryzyka, że ktoś nie znajdzie dla siebie potrzebnego produktu, bo zróżnicowana oferta obejmuje dosłownie wszystko.

W jaki sposób można kupić karty podarunkowe?

W celu złożenia zamówienia na kupon upominkowy dla pracowników wystarczy odwiedzić stronę internetową Sodexo. Następnie trzeba będzie wybrać liczbę kart i opłacić zamówienie, a firma niezwłocznie przystąpi do realizacji. Jeżeli przelew zostanie zaksięgowany od razu po złożeniu zamówienia, to już następnego dnia karty mogą trafić do zamawiającego.

Gdzie może zostać zrealizowana karta upominkowa Sodexo?

Karty Sodexo można wykorzystać między innymi do zakupu perfum, elektroniki, ubrań, żywności, zabawek, biżuterii, sprzętu sportowego, biletów do kina, bielizny, książek, a nawet opłacenia wakacji. Wybór jest praktycznie nieograniczony. Szczegóły można znaleźć na stronie firmy odpowiedzialnej za obsługę kart.

Warto przy okazji sprawdzić, jakie karty są dostępne w ofercie Sodexo. Oprócz standardowych kuponów podarunkowych można zamówić również kupony premiowe i kupony żywieniowe. Wszystkie zamówione karty zostaną dostarczone pod wskazany adres w najszybszym możliwym terminie. Jeżeli natomiast pracodawca chciałby dowiedzieć się czegoś więcej na temat kart przed ich zamówieniem, może skontaktować się z dostawcą, który udzieli niezbędnych wyjaśnień.

Dodaj komentarz