Jak dobrze przygotować się na ślub?

Z całą pewnością jest kilka takich wydarzeń w życiu każdego z nas, na które nie szczędzimy pieniędzy, bez względu na to czy mamy ich dużo czy mało. Nie da się ukryć, że właśnie takim wydarzeniem jest nasze wesele.

Dlatego też w sieci odnajdziemy wiele najróżniejszych porad dotyczących zakupów ślubnych, znajdziemy setki for dotyczących tego tematu oraz oczywiście specjalne grupy na Facebooku i innych portalach społecznościowych, na których odnajdziemy setki porad co gdzie kupić żeby było taniej, jak zamówić, żeby było na czas oraz oczywiście, które sklepy omijać z daleka.

Ciężko więc w jednym artykule zmieścić wszystkie kategorie zakupów, nie da się ukryć, że czekoladki to zupełnie inna kategoria niż napoje i jeszcze inna jak alkohol, który chcemy postawić na stole. Dlatego też w tym artykule porozmawiajmy o czekoladkach weselnych. Co to jest, dla kogo i jak je wybrać?

Kilka słów o czekoladkach weselnych

Temat bardzo słodki i jakże apetyczny. Ciasta, czy czekoladki, weselne na zamówienie, czy może kupcze ze sklepu? Jako, że mam za sobą organizację już ponad 5 wesel, mogę dość sporo na ten temat powiedzieć. Na wstępie warto podkreślić, że latem czekoladowe wypieki, ani same czekoladki nie zdają egzaminu, niestety nie nadają się one do niczego.

Nie ma nic gorszego w lipcu jak upał, wesele, alkohol, a do tego wszystkiego czekolada. Niestety strasznie to zniechęca gości zarówno do zabawy jak i do ich zjedzenia. Tak więc latem postawić należy przede wszystkim na kruche ciasta.

Innymi słowy na czekoladki warto zwrócić uwagę przede wszystkim kiedy nasze wesele nie odbywa się latem, a tym bardziej jeżeli mamy możliwość zamówienia ich u lokalnego producenta, który zajmuje się głównie nimi. Możemy wtedy liczyć na specjalne opakowania, dowóz wprost na miejsce o określonej porze oraz oczywiście zniżki przy większych zamówieniach.

Warto zaznaczyć na koniec, że nie istnieje potrzeba zamawiania dużej ich ilości, maksymalnie przyjmuje się około 3 czekoladki na osobę. Już niedługo w kategorii zakupy na wesele omówię kwiaty, na które bardzo niesłusznie wydajemy dużo pieniędzy.

Dodaj komentarz