Projektant wnętrz potrzebny od zaraz

Od wielu lat na naszym rynku przybywa specjalistów od projektowania wnętrz, aranżacji tychże i ich dekorowania a biura prowadzone przez nich w dużych miastach mogą liczyć na stały wzrost bazy klientów. Szczególnie w dużych miastach powstaje wiele nowoczesnych osiedli, które już od zewnątrz obiecują niesamowite apartamenty i niecodzienne rozwiązania architektoniczne także wewnątrz. Ale to, czy środek tak pięknego osiedla będzie równie ekscytujący, nie zależy już od architektów ani dewelopera, ale wyłącznie od samodzielności i kreatywności nowych właścicieli.

Coraz częściej więc młodzi ludzie, których stać na taki luksus, rezygnują z samodzielnego podejmowania decyzji dotyczących wystroju wnętrz, doboru kolorów czy mebli łazienkowych. Dużo łatwiej jest zadzwonić po specjalistę, który natychmiast przyjedzie do domu, dokona pomiarów i już w minutę rzucać będzie dziesiątkami pomysłów na zaaranżowanie konkretnej przestrzeni Chętnie za niedużą opłatą rzucą oni okiem na każde mieszkanie i podzielą się swoimi opiniami, nawet bardzo skrajnymi, ale często pomocnymi dla osób, które kompletnie nie wiedzą od czego zacząć i gdzie postawić pierwszy krok. Niektórzy projektanci mają bardzo odważne pomysły i ich realizacja wymaga nie tylko wielkich pieniędzy, ale także niemałej odwagi od lokatorów. Dlatego największe zapotrzebowanie na tego typu projektowanie jest w wielkich miastach. To tam ludzie najchętniej eksperymentują z formami. W małych miastach łazienki wciąż są bardzo smutne i nudne a sklepy meblowe tam wcale nie starają się promować nowoczesnych odważnych rozwiązań.

Dopiero w wielkich miastach pod wpływem dekoracyjnego szału da się zauważyć, że nawet meble codziennego użytku dają się wstawić do łazienki i nic nie psują, a wręcz przeciwnie, dodają sporo uroku. Od niedawna spotkać można się nawet ze szkołą projektantów, którzy sugerują w dużej i zimnej łazience umieścić coś więcej niż nowoczesne meble, np. dywan w staromodne wzory, który swoją grubością pozwoli na chodzenie po łazience zupełnie boso i jednocześnie komfortowo.

Dodaj komentarz