Agencja pracy Radom – jak pozyskać pracowników sezonowych? 

Agencja pracy Radom – jak pozyskać pracowników sezonowych? 

Szukasz pracowników do pracy sezonowej? Potrzebujesz wsparcia w rekrutacji? Pomoże Ci w tym agencja pracy tymczasowej. W takim przypadku agencja staje się bezpośrednim pracodawcą pracownika, z którego Twoja firma może skorzystać. To skuteczny sposób na pozyskanie pracowników do pracy sezonowej i zaoszczędzenie kosztów. Jakie są zalety ze współpracy z agencją pracy? Zobacz, czym wyróżnia się agencja pracy Radom. 

Jaki jest zakres usług agencji pracy? 

To pierwsze pytanie, jakie zadaje sobie większość pracodawców. Zakres zadań, jakie można powierzyć agencji pracy, jest naprawdę szeroki. Z tego względu wiele firm decyduje się na skorzystanie z usług. To bardzo dobry sposób na znalezienie wykwalifikowanych pracowników, a jednocześnie na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Na co więc możemy liczyć, decydując się na współpracę z agencją pracy? 

Przede wszystkim na kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji. To agencja pracy Radom jest bezpośrednim pracodawcą dla pracowników. Z tego względu to po jej stronie leży przeprowadzenie rekrutacji. Tym sposobem zyskujesz dostęp do wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników. Co więcej, agencja zajmuje się tworzeniem i podpisywaniem umów z pracownikami. Po jej stronie leżą także wypłaty oraz wszelkie formalności. Współpracując z agencją pracy, jedyne co musisz zrobić, to określić, jakich pracowników potrzebujesz i ilu. 

Jakie są zalety współpracy z agencją pracy? Agencja pracy Radom

Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie lepsze – pracownik etatowy, czy tymczasowy? W przypadku prac sezonowych lub projektów na zlecenie odpowiedź nasuwa się sama. Jakie są zalety zatrudnienia pracowników tymczasowych przez agencję pracy? Przede wszystkim przedsiębiorca korzystający z usług agencji pracy tymczasowej ma możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Płacisz wyłącznie za czas, w którym pracownik agencji faktycznie pracuje. To idealne rozwiązanie w przypadku prac sezonowych. Co więcej, pracodawca nie ponosi kosztów pracowniczych podczas trwania pozaplanowych przestojów działalności zakładu, czy choroby pracownika. 

Zatrudnienie pracowników za pośrednictwem agencji pracy to także elastyczność. Każda firma w okresie swojej działalności ma lepsze i gorsze czasy, co przekłada się na zmienne zapotrzebowanie kadrowe. W efekcie możesz dobierać ilość pracowników do aktualnego zapotrzebowania. Co ważne, współpraca z agencją pozwala także na pokrycie zwiększonego zapotrzebowania na  pracowników w czasie podwyższonego popytu na produkty lub usługi firmy. 

Dodaj komentarz