Modelowanie sylwetki zabiegiem endermologii 

Zakładamy własną firmę i rzucamy pracę na etacie

Zgrabna i wymodelowana sylwetka jest marzeniem niejednej kobiety. Jest to jednak ciężka praca, a wraz z wiekiem staje się coraz trudniejsza do otrzymania. W takim przypadku warto skorzystać z dodatkowej pomocy. Zabieg endermologii pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ujędrni skórę i sprawi, że odzyska ona swój pierwotny blask. Na czym polega endermologia i kiedy warto z niej skorzystać? 

Zabieg endermologii na cellulit 

Szacuje się, że z cellulitem boryka się niemal 90 proc. populacji żeńskiej. Faktycznie jest to głównie domena kobiet, ponieważ naturalnie mają one więcej tkanki tłuszczowej niż mężczyźni. Cellulit jest zaburzeniem, w którym dochodzi do nieprawidłowego rozkładu tkanki tłuszczowej. W efekcie na skórze powstają nierówności i wgłębienia. Co więcej, cellulit może być nawet bolesny. 

Skórka pomarańczowa najczęściej jest wynikiem siedzącego trybu życia oraz niezdrowej diety. Może być jednak także objawem zaburzeń hormonalnych lub nieprawidłowego metabolizmu. Z tego względu z cellulitem jest bardzo ciężko się rozprawić. Jak to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem jest endermologia http://pasjonacipiekna.pl/endermologia-lpg/

Endermologia to zabieg masażu próżniowego. Jest nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Wykorzystuje się do niego głowicę wyposażoną w specjalne rollery. Głowica zasysa fałdy skóry, które następnie są dokładnie rozmasowywane. W ten sposób endermologia poprawia krążenie oraz usprawnia metabolizm w komórkach. W efekcie skóra staje się jędrna oraz gładka, a cellulit pozostaje tylko wspomnieniem. 

Endermologia a modelowanie sylwetki 

Zabieg endermologii wykorzystuje się także do modelowania sylwetki. Masaż pozwala rozbić grudki tłuszczu oraz pomaga pozbyć się toksyn z organizmu. Dzięki temu możemy wyszczuplić sylwetkę oraz poddać modelowaniu najbardziej uciążliwe partie ciała. Oczywiście warto pamiętać, że jeśli chcemy, żeby efekty się utrzymały, to musimy zmienić także tryb życia. Zacznij uprawiać regularną aktywność fizyczną oraz postaw na zdrową i zróżnicowaną dietę. 

Sam zabieg endermologii nie jest inwazyjny. Oznacza to, że nie ma okresu rekonwalescencji i bezpośrednio po skończonym masażu możemy wrócić do codziennych zajęć. Co więcej, zabiegu nie wykonuje się na gołą skórę. W trakcie będziesz ubrana w obcisły kombinezon. Dzięki temu z zabiegu mogą skorzystać osoby z wrażliwą skórą. Sam masaż trwa około 30 minut, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jeśli więc szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się cellulitu i wymodelowanie sylwetki, to endermologia jest najlepszą metodą. 

Dodaj komentarz