Kryptowaluty

Temat kryptowalut w ostatnich miesiącach jest bardzo popularny. Nic dziwnego, ponieważ aktualnie na rynku kryptowalut trwa potężna hossa i lwia część kryptowalut rośnie jak szalona. Nie mniej inwestycja w nie niesie za sobą ryzyko, w każdym momencie może na rynku stać się coś takiego przez co będą duże spadki i utracimy nasze środki. Jednak w dzisiejszych czasach żal patrzeć jak przepada nam taka szansa na wzbogacanie są. Istnieją jednak inne sposoby, które pozwolą nam zarabiać na kryptowalutach bez inwestycji pieniężnych.

Kraniki

Sposób raczej na dodatkowe pieniądze niż żeby się z tego utrzymywać, ale za to sposób prosty i darmowy. Żeby zarabiać na kranikach wystarczy założyć konto i uruchomić program, najczęściej musimy obejrzeć ileś reklam dziennie i mamy z tego małą część jakiejś kryptowaluty. Możemy korzystać z wielu kraników jednocześnie, jednak zarobek będzie wahał się w granicach kilkudziesięciu do maks kilkuset złotych miesięcznie, jednak jest to dobry pomysł aby zacząć działać w tej branży bez wcześniejszej inwestycji pieniędzy.

Programy afiliacyjne

Jeżeli masz zbudowaną wokół siebie społeczność to możesz promować różne giełdy. Za rejestrację z twojego linku będziesz miał bonusy w postaci części kryptowalut, które będą kupione przez twoją społeczność. Jest to o tyle fajny sposób, że przy dużej ilości osób zarejestrowanych z twojego linku będziesz zarabiał pasywnie, a do tego dostaniesz naprawdę duże ilości różnych kryptowalut bez żadnej inwestycji. Zarobione tak pieniądze możesz później wypłacić, albo dalej je inwestować.

Kursy

Jeżeli sam potrafisz inwestować i umiesz dzielić się swoją wiedzą to możesz nagrać kurs jak zacząć z inwestycjami, albo napisać e-book na ten temat. Zrobisz to raz i możesz sprzedawać przez wiele kolejnych miesięcy. Oczywiście musi to być dobrze napisane, zawierać dużą dawkę wiedzy i nieść jakąś wartość, wtedy masz szansę na zarobek. Dodatkowo możesz też tam umieścić swój reflink do rejestracji na giełdy dzięki czemu dodatkowo będziesz zarabiał na afiliacji.

Kopanie kryptowalut

Jest to skuteczny sposób na zdobycie kryptowalut jednak potrzebuje inwestycji w koparki. Po kupnie takiej koparki włączamy ją i co jakiś czas dostajemy jakąś część kryptowalut. Wszystko opiera się na mocy kart graficznych, które przez są teraz bardzo drogie. Sposób dobry jeżeli mamy pieniądze na kilka dobrych koparek, wtedy w kilka miesięcy zwracają nam się koszty, tym bardziej jak trwa hossa. Jest to sposób dla doświadczonych osób nie bojących się ryzyka jednak można na tym zarobić dużo więcej niż na wyżej wymienionych sposobach.

Dodaj komentarz