Kredyt w banku

W dniu wczorajszym ładnie ubrałem się w garnitur i poszedłem do mojego banku w celu złożenia zaświadczenia o kredyt i spotkanie z osobą upoważnioną do dawania takowych kredytów.

Po całym spotkaniu byłem bardzo niezadowolony bo Pan z banku mi powiedział że nie posiadam historii kredytowej co jest bardzo złe w celu utrzymania kredytu na większą sumę a ja chciałem wziąć kredyt na kwotę trzystu tysięcy złotych. Byłem bardzo nie zadowolony z oferty jaką mi Pan przedstawił, zaproponował mi maksymalnie kredyt do kwoty pięćdziesięciu tysięcy złotych co mnie wogóle nie satysfakcjonuje. Jak w dzisiejszych czasach można wybudować dom za kwotę pięćdziesięciu tysięcy złotych?

To jest wogóle nie realne, dlatego zacząłem szukać dalej po różnego rodzaju instytucjach które takowe kredyty oferują, ale praktycznie żadna instytucja nie oferuje tak dużych kredytów jak banki, niestety dla mnie poza bankiem na większy kredyt od nikogo innego nie ma co liczyć. Wszystkie te kredyty w internecie oscylują do kwoty dwóch czy może trzech tysięcy złotych a są naprawdę dużo za małe kwoty jakie ja potrzebowałem. Teraz już wiem że warto od młodych lat robić swoje małymi kredytami dobrą historię kredytową bo to może pomóc kiedyś w otrzymania naprawdę dużego kredytu.